کتاب شگفت انگیز شاقول ابو علی سینا

.: کتاب شگفت انگیز شاقول ابو علی سینا :. پیشگویی * گنج یابی * درمان بیماری جسمی و روحی * تقویت اعصاب و روان شاقول چه می کند ؟ کتاب «داستان حیرت‌انگیز شاقول سحرآمیز ابن سینا» نوشته‌ی «کریم زرگر» است. این کتاب یکی از نتایج آزمایش‌های ابو علی سینا، متفکر بزرگ ایرانی را دربردارد. پیشگویی […]

.: کتاب شگفت انگیز شاقول ابو علی سینا :.
پیشگویی * گنج یابی * درمان بیماری جسمی و روحی * تقویت اعصاب و روان
شاقول چه می کند ؟

کتاب «داستان حیرت‌انگیز شاقول سحرآمیز ابن سینا» نوشته‌ی «کریم زرگر» است. این کتاب یکی از نتایج آزمایش‌های ابو علی سینا، متفکر بزرگ ایرانی را دربردارد.

پیشگویی * گنج یابی * درمان بیماری جسمی و روحی * تقویت اعصاب و روان

این تحقیق متاسفانه زیر کتاب‌های غربی پر از منطق و استدلال مخفی شده بود تا این‌که ۵سال پیش با سرو صدای یک آمریکایی آلمانی‌تبار منتشر می‌شود و جیب عده‌ای از ناشران را از دلارهای آمریکایی سیراب می‌سازد. موضوع این کتاب اسرار پیشگویی با شاقول است. ممکن است برخی از خوانندگان این اثر بگویند که ما مسائل مهم‌تری داریم، اما پاسخ نویسنده این است که نخستین دلیل نوشتن این کتاب معرفی قطعه‌ای از زندگی ابن‌سینا دانشمند ایرانی است که تا کنون کسی آن‌را بازگو نکرده است.

هدیه ما به خریداران کتاب

به همراه کتاب اسرار آمیز شاقول ابن سینا ، فیلم آموزشی ساخت شاقول و کاربرد و نقش و لزوم یک شاقول شخصی در زندگی و نیز روش گنج یابی با شاقول هدیه داده می شود.
این قیمت استثناییست
کافیست قیمت این کتاب را بدون موارد هدیه در سایر مارکت ها بررسی کنید !!
این کتاب با قیمت های از ۱۰ هزار تومان تا ۳۲هزار تومان به فروش میرسد
پس درنگ نکنید مطمئنم با خواندن این مطالب به سرعت برای خود یک شاقول تهیه خواهید کرد.

 

خرید با قیمت استثنایی ۲۰۰۰ تومان

۲۰,۰۰۰ ریال – خرید