کامل ترین مجموعه آموزش پرواز روح

کامل ترین مجموعه آموزش پرواز روح در فروشگاه های فایل پرواز روح که به آن ” برون فکنی” یا “OUT OF BODY” (O.O.B) نیز می گویند، قدیمی ترین پدیده فراحسی است و بررسی های آماری زیادی ثابت کرده اند. در دنیای غرب در هر ۵ نفر، هر نفر حداقل یک تجربه خروج از جسم ارادی […]

کامل ترین مجموعه آموزش پرواز روح در فروشگاه های فایل

پرواز روح که به آن ” برون فکنی” یا “OUT OF BODY” (O.O.B) نیز می گویند، قدیمی ترین پدیده فراحسی است و بررسی های آماری زیادی ثابت کرده اند.

در دنیای غرب در هر ۵ نفر، هر نفر حداقل یک تجربه خروج از جسم ارادی و آگاهانه را داشته که می توانند با جزئیات کامل بیاد آورند.

البته پرواز روح پدیده ای است که تمام انسانها بصورت غیر ارادی در خواب انجام می دهند،ولی معمولاً چون در خواب آگاهی وجود ندارد، نمی توانند جزئیات آن را به یاد آورند.

خروج روح، انسان را به دنیایی متفاوت آشنا کرده و به اکتشافات درونی نائل می کند.

این پدیده فراحسی وجود دنیای دیگر را اثبات و این که بعد از مرگ، انسان تماماً از بین می رود را مردود می سازد.
البته باید توجه داشت که در پرواز یا خروج روح، روح انسان از بدن جدا نمی شود، بلکه “پریسپری” یا کالبد اختری انسان خارج می شود .

کالبد اختری، کالبدی است که ۵۰% از روح و ۵۰% از ماده است وچون روح و جسم دو چیز کاملاً متضاد یکدیگر هستند، خداوند پریسپری را بین این دو خلق نموده تا بتوانند در کنار یکدیگر باشند.

از اینرو، روح فقط زمانی از جسم خارج می شود که فرد بمیرد.

چندی پیش کتاب آموزش پرواز روح(خود آموز خارج کردن روح از بدن در ۳۰جلسه) رو برای شما قرار دادیم.

با توجه به استقبال کاربران فایل صوتی آموزش خارج کردن روح از بدن و تجربه پرواز روح و دو فایل صوتی سابلیمینال “جهت هیپنوتراپی و تسریع فرآیند” به همراه معرفی بهترین و مرتبط ترین ویدئوهای موجود برای پرواز روح رو براتون آماده کردیم.

۸۰,۰۰۰ ریال – خرید

این پکیج شامل:

کتابها “pdf”شامل موارد زیر:

۱- خودآموز پرواز روح در ۳۰ جلسه – پاملا وینتر اوب، کیت هارادی

۲- پرواز روح – استاد سید حسن ابطحی

۳- جزوه پرواز روح – استاد ضرغامی

فایل صوتی آموزش پرواز روح:

۸۰,۰۰۰ ریال – خرید

در فایل صوتی آموزش خارج کردن روح از بدن و تجربه پرواز روح سعی کرده ایم روشی کارآمد و عملی را در اختیارتان قرار دهیم که با قرار گرفتن در یک وضعیت ریلکس و آرام و گوش دادن به فایل صوتی،تجربه لذت بخشی از سبکی بدن همرا با پرواز روح داشته باشید.

فایل های سابلیمینال هیبنوتراپی پنهان پرواز روح:

گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان پرواز روح موجب همفازی بیشتر با کالبد اختری می شود.

این فایل های صوتی یک مدیتیشن پرواز روح است که میتواند به شما خیلی کمک کند تا سبکتر شوید و علاوه بر رویابینی بیشتر سبب تسریع برون فکنی روح از بدن می شوند.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود.

در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود.

با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

فواید اعجاب انگیز خارج کردن روح از بدن و تجربه پرواز روح:

-تجربه حس بسیار جالب سبکی و خروج روح از بدن

– با خروج روح از بدنتان قادر خواهید بود در زمان و مکان سیر کنید

-با قدرت روح حتی میتوانید در آینده سفر کرده و صحنه های واقعی از آینده خود و دیگران رو ببینید

–میتوانید در هر مکانی که بخواهید حضور پیدا کرده و شرایط و اتفاقات آنجا رو لمس کنید

-روح انسان دارای قدرت های فوق العاده ایست که میتواند از محدودیت های جسمی گذر کرده و دست به کارهای خارق العاده ای بزند

-رفع استرس و اضطراب

-کاهش فشار خون

-بهبود سلامت قلب

-تاخیر در پیری مغز

-افزایش ایمنی

-کاهش خلق و خوی منفی

تجربه‌ی واقعی خروج روح از بدن شما را به انرژی خلقت متصل خواهد کرد و اجازه می‌دهد افکارتان هرچه تجربه می‌کنید را خلق کند.

با یک مثال می‌توان موضوع را به بهترین نحو توضیح داد: چشم سوم شما مانند فیلم پروژکتور است که وقتی از میان آن عبور می‌کنید موجودیت شما شکل می‌گیرد.

در عالم اثیری (غیرمادی) همه چیز ذهنی است، به هر چیزی که فکر کنید، درست جلوی چشم‌تان ظاهر می‌شود. شما کل تجربه را به طور کامل تحت کنترل دارید.

توجه: ویدئو اختصاصی وجود ندارد و فقط ما لینک مناسب ترین ویدئو ها برای آموزش پرواز روح را که متناسب با فایل ها و کتب ارائه شده است معرفی کرده ایم و این ویدئوها رایگان می باشد فقط جهت جلوگیری از سردرگمی شما و اتلاف وقت در یافتن ویدئوهای گوناگون.

حجم پکیج ۶۰ مگابایت “فایل سابلیمینال دوم با حجم ۲۲۰ مگ” بصورت لینک در پکیج قرار داده شده جهت کاهش حجم بسته.

۸۰,۰۰۰ ریال – خرید

.