دانلود فیلم Angels & Demons 2009 دوبله فارسی

دانلود فیلم Angels & Demons 2009 دوبله فارسی نام فارسی : فرشتگان و شیاطین  زبان : فارسی + زبان اصلی صوت دوبله بصورت جداگانه سال تولید : ۲۰۰۹ محصول کشور :آمریکا,ایتالیا ژانر : معمایی | هیجان انگیز امتیاز IMDB  از ۱۰ : ۶٫۷ کیفیت : BluRay 1080p – ۷۲۰p – x265 کارگردان :Ron Howard ستارگان :Tom […]

دانلود فیلم Angels & Demons 2009 دوبله فارسی

نام فارسی : فرشتگان و شیاطین

 زبان : فارسی + زبان اصلی

صوت دوبله بصورت جداگانه

سال تولید : ۲۰۰۹

محصول کشور :آمریکا,ایتالیا

ژانر : معمایی | هیجان انگیز

امتیاز IMDB  از ۱۰ : ۶٫۷

کیفیت : BluRay 1080p – ۷۲۰p – x265

کارگردان :Ron Howard

ستارگان :Tom Hanks, Ewan McGregor, Ayelet Zurer

عوامل دوبلاژ: منوچهر والی زاده، سعید مظفری، تورج مهرزادیان، کسری کیانی، شهراد بانکی، شراره حضرتی، مجید صیادی، حمیدرضا رضایی، پویا فهیمی، خشایار شمشیرگران، محمدعلی جان پناه و سیما رستگاران.

خلاصه فیلم  : «رابرت لانگون» که متخصص رمزگشایی از نوشته ها و تصاویر عهد کهن است، متوجه خطری میشود که واتیکان و کل جهان را تهدید میکند. او پس از ناپدید شدن چند کاردینال، راهی شهر رم میشود تا با عوامل منفی فیلم که قصد نابودی زمین را دارند، مبارزه کند…

“Angels And Demons” سه سال پیش از “رمز داوینچی” توسط دن براون نوشته شد ، اما فیلم آن ، ۳ سال پس از فیلم “رمز داوینچی” ساخته شد. قصه این دو کتاب از قرابت ها و شباهت های متعددی حکایت دارد که به نوعی آنها را دنباله یکدیگر قرار می دهد.

آنچه به لحاظ محتوایی و درونمایه دو قصه را به یکدیگر نزدیک می سازد ، پرداختن به تاریخ فعالیت برخی فرقه های پنهان و مرموز مانند کابالا و خانقاه صهیون ( در “رمز داوینچی”) و فراماسونری و یکی از قویترین سازمان های این تشکیلات مخوف به نام “ایلومیناتی” ( در “Angels And Demons”) است. فرقه هایی که براساس کتب مختلف و اسناد و مدارک معتبر (اغلب به روایت اعضای مطرح این سازمان ها یا مکتوبات برجای مانده و به عبارتی لورفته آنها) یک تاریخ بدنامی و شرارت ها و تباهی برای بشر برجای گذارده اند و البته منشاء مشترک آنها ( بازهم بر طبق مدارک معتبر و اسناد تاریخی موجود ) در یک کلام پدیده شیطانی “صهیونیسم” است.

دوبله فارسی فیلم فرشتگان و شیاطین

کیفیت : Bluray 1080p   دانلود
کیفیت : Bluray 720p     دانلود