صفحه نخست اخبار گوگل تغییر جدید و کاربردی را به google Map اضافه کرد!

گوگل تغییر جدید و کاربردی را به google Map اضافه کرد!

لینک کوتاه این مطلب: https://oksi.ir/?p=7581
۰
0
43

گوگل تغییر جدید و کاربردی را به google Map اضافه کرد!


گوگل واقعاً کاملاً کار کرده است که Google Maps را به مواردی فراتر از یک برنامه برای پیمایش از نقطه “A” به “B” تبدیل کرده است. اکنون می توانید رستوران هایی را که باید در حالی که در یک شهر خاص دور هستید ، جایی که برای سرگرمی به آنجا بروید و هر جاذبه تاریخی را که باید شخصاً بازدید کنید ، ببینید. 

حتی عملکرد اصلی پیمایش نقشه ها با افزودن علائم محدودیت سرعت ، اطلاعات چراغ راهنمایی ، گزارش حادثه و موارد دیگر بسیار بهبود یافته است. گوگل خاطرنشان می کند که انجمن Google Maps بیش از ۲۰ میلیون ارسال در روز انجام می دهد و بسیاری از این موارد “توصیه هایی برای مکان های مورد علاقه خود ، به روزرسانی خدمات تجاری ، بررسی ها و رتبه بندی های جدید ، عکس ها ، پاسخ به سوالات دیگران ، آدرس های به روز شده و موارد دیگر است. “
Google یک خبرخوان جدید به Google Maps اضافه می کند که به مشاغل محلی کمک می کند تا با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنند

امروز ، گوگل اعلام کرد که روش جدید و آسان تری را برای کاربران Google Maps ایجاد کرده است تا از منابع محلی معتمد به روزرسانی و توصیه کند. این اطلاعات را می توانید در خبرخوان جدید انجمن موجود در برگه های کاوش Google Maps پیدا کنید. این شرکت در پست وبلاگ خود نوشت: “این ویژگی خبر آخرین بازبینی ها ، عکس ها و پست هایی را که کارشناسان محلی و افرادی که دنبال می کنید و همچنین بازرگانان غذا و نوشیدنی به گوگل مپ نشان می دهند.”

خبرخوان جدید به شما نشان می دهد در منطقه شما چه اتفاقی می افتد. “هر روز می توانید رستورانهای مورد علاقه خود بیایید تا ببینید در منطقه شما چه اتفاقی می افتد. 

فید انجمن اطلاعات محلی ارسالی به Google را می گیرد و متناسب با علاقه شما قالب می کند. گوگل اینگونه توضیح می دهد. اگر در تنظیمات ترجیحی غذا و نوشیدنی Google Maps علاقه خود را به غذای ایتالیایی کاهش دهید ، توصیه ها ، بررسی ها ، عکس ها و پست های تجاری بیشتری درباره این سبک آشپزی مشاهده خواهید کرد. و خوراک جامعه همچنین به ارتباط مشاغل با مصرف کنندگان کمک می کند

سایر خبر های مفید در ۳ روز گذشته

لينک کوتاه اين مطلب :

  • آسیب پذیری جدید تلفن های هوشمند اندروید

    به تازگی محققان امنیتی، آسیب پذیری standard hoggo2.0 را در نسخه های تلفن های هوشمند اندروی…
مشاهده محتوا بیشتر
بارگذاری بیشتر نوشته های  اخبار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است