پیش بینی ها به حقیقت پیوست، قیمت طلا صعودی شد

پیش بینی ها به حقیقت پیوست، قیمت طلا صعودی شد طلا در که طی روز های اخیر تغییر چندانی نکرده بود از روز گذشته در پشت نوسانات بسیار شدیدی حالت صعودی به خود گرفته و قیمت آن به شکل قابل توجهی افزایش یافت. مهم ترین عامل افزایش قیمت طلا را می توان پیشرفت در مذاکرات […]

پیش بینی ها به حقیقت پیوست، قیمت طلا صعودی شد


طلا در که طی روز های اخیر تغییر چندانی نکرده بود از روز گذشته در پشت نوسانات بسیار شدیدی حالت صعودی به خود گرفته و قیمت آن به شکل قابل توجهی افزایش یافت.

مهم ترین عامل افزایش قیمت طلا را می توان پیشرفت در مذاکرات تصویب بسته محرک مالی دانست که کارشناسان معتقدند در صورت تصویب این بسته قیمت طلا به بالای ۱۹۰۰ دلار بازخواهد گشت.

هم اکنون طلا حمایت طولانی مدت خود در بالای ۱۸۵۰ دلار را باز پس گرفته و هر انس طلای جهانی در لحظه نوشتن این متن ۱۸۵۵ دلار در حال معامله است.

البته باید توجه داشت که بازار در انتظار اعلام نتیجه جلسه فدرال رزرو می باشد.اگر فدرال رزرو نگاهی خوشبینانه به آینده اقتصاد بیاندازد بر احساسات بازار تاثیر گذاشته و قیمت طلا منفی خواهد شد.

همچنین داده های مربوط به تولید صنعتی ایالات متحده نیز در روز های آینده منتشر خواهد شد که می تواند تاثیر بسیاری بر روی قیمت طلا بگذارد.

بسیاری از کارشناسان بازار طلا پیش بینی کرده اند که اگر بسته محرک مالی تصویب شود می توان انتظار داشت قیمت طلا افزایش قابل توجهی را تجربه کند.

هرچند برخی دیگر از کارشناسان طلا معتقدند دوران افزایش قیمت طلا به پایان رسیده و پیش بینی می کنند که در سال آینده میلادی طلا حداکثر تا ۱۹۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

سایر خبر های مفید در ۳ روز گذشته