پیش بینی قیمت طلا/ بازار طلا دوباره سقوط می کند

به گزارش سایت طلا ،قیمت طلا روز دوشنبه بیش از ۱% فرو ریخت و پس از یک هفته مجدد با افت قیمت مواجه شد، زیرا فعالان بازار سعی کردند مسیر قیمتی طلا و دلار را بررسی کنند. هر اونس طلا با افت ۱۰٫۱۰ دلاری یا ۱٫۲ درصدی در هر اونس کامیکس نیویورک و در قیمت […]

به گزارش سایت طلا ،قیمت طلا روز دوشنبه بیش از ۱% فرو ریخت و پس از یک هفته مجدد با افت قیمت مواجه شد، زیرا فعالان بازار سعی کردند مسیر قیمتی طلا و دلار را بررسی کنند.

هر اونس طلا با افت ۱۰٫۱۰ دلاری یا ۱٫۲ درصدی در هر اونس کامیکس نیویورک و در قیمت ۱،۷۱۲،۲۰ دلار قرار گرفت. این بزرگترین افت یک روزه طلای کامکس از ۱۸ مارس بود.

قیمت لحظه ای طلا که مدیران بیشتر از معاملات آتی به آن اعتماد می کنند، پس از کاهش ۱٫۲ درصدی به ۱،۷۰۶،۹۰ رسید و سپس روی ۱۷۱۱٫۴۹ ثابت شد.

بازده اسکناس ۱۰ ساله خزانه داری آمریکا به سطح ۱٫۷ درصد نزدیک شد و در حالی که شاخص دلار به سطح اصلی رسید، قیمت طلا را افزایش داد.

فیلیپ استربیل گفت: نه دلار ۱۰ ساله و نه دلار نمی تواند برای یک روز تهدیدآمیز باشد، اما طلا در دو هفته گذشته حرکت قابل توجهی نداشته است، بنابراین اصلاح سازی در این موقعیت دور از انتظار است.

طلا ممکن است زیر حمایت ۱۷۰۰ دلار سقوط کند اما باید رشد کند.

طلا طی دو هفته گذشته سعی در عبور از ۱۷۰۰ دلار را داشت اما موفق نبود.

در معاملات هفته گذشته، قیمت طلا قبل از اینکه پایین بیاید، سقف ۱۷۵۰ دلار در هر اونس را شکست.

این فلز زرد اعتمادی را که سرمایه گذاران نسبت به آن از طریق بیماری کرونا نشان دادند را نشان می دهد. بعد از قیمت ۱۵۰۰ دلار در مارس ۲۰۲۰، قیمت طلا به بالاترین حد خود یعنی ۲۱۰۰ دلار نزدیک شده است.

با این حال، طلا همچنان روی ۱۷۵۰ دلار گیر کرده است، و بیشتر مانند یک بیمار در حال بهبود رفتار می کند.