صفحه نخست اخبار ویژگی بسیار کاربردی گوشی شما که حتما باید از آن استفاده کنید!

ویژگی بسیار کاربردی گوشی شما که حتما باید از آن استفاده کنید!

لینک کوتاه این مطلب: https://oksi.ir/?p=7578
۰
0
30

ویژگی بسیار کاربردی گوشی شما که حتما باید از آن استفاده کنید!


طی دو سال گذشته ، یکی از ویژگیهای نرم افزاری که بیشتر مورد درخواست کاربران قرار گرفته است ، “حالت تاریک” یا “حالت شب” است.
اخیراً ، در مورد حالت تاریک هیاهوی زیادی دیده می شود ، یک ضامن ساده که به شما امکان می دهد رنگ پس زمینه یک پنجره برنامه را به سیاه تغییر دهید.


“حالت تاریک”  در بسیاری از اپلیکیشن های معروف و همچنین به عنوان  یک تم اختیاری در تلفن هوشمند شما راه اندازی شده است،با خیال راحت می توان گفت حالت تاریک اینجاست تا بماند. در ادامه بررسی خواهیم کرد که چرا باید “حالت تاریک” را روشن کنید و از مزایای آن استفاده کنید.
۱.حفظ سلامتی و رفاه
بیشتر ما از دستگاه های تلفن همراه خود در کل شبانه روز ۱۱ ساعت استفاده می کنیم یا همه ما تجربه بودن در اتاقی که برق ها خاموش است را داشته ایم و تماشای صفحه های آبی روشن چشمانمان را بسیار اذیت کرده است جای تعجب نیست که چرا بسیاری از ما با چشمانی روبرو می شویم که احساس خشکی یا خارش دارند و گاهی اوقات با بی خوابی (قرار گرفتن در معرض نور میتواند ترشح ملاتونین ، هورمون مورد نیاز خواب را نیز سرکوب می کند). سردرد یا گردن درد همراه است. و حتی بدتر ، سطح پایین ملاتونین با افزایش خطر چاقی و برخی سرطان ها ارتباط دارد.


۲.افزایش عمر باطری
حالت تاریک می توانند عمر باتری تلفن هوشمند شما را طولانی کنند. گوگل تأیید کرده است که استفاده از حالت تاریک در صفحه های OLED کمک زیادی به دوام باتری کرده است.
در حالی که صفحه نمایش OLED عمدتا توسط دستگاه های اندرویدی استفاده می شود ، اخیراً اخبار خوبی برای کاربران آیفون نیز منتشر شده است . اپل قول داده است تا سال ۲۰۲۰ تمام صفحه های LCD را کنار بگذارد و تمام دستگاه های نسل آینده را با صفحه نمایش OLED تولید کند . از آنجا که IOS و Android در اواخر سال اینده صفحه نمایش OLED را  باید به تولید انبوه برسانند ، به نظر می رسد که یک پیشرفت امیدوار کننده برای باتری تلفن های ما باشد.

سایر خبر های مفید در ۳ روز گذشته

لينک کوتاه اين مطلب :

مشاهده محتوا بیشتر
بارگذاری بیشتر نوشته های  اخبار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است