قیمت دلار و سکه صعودی شد

قیمت دلار و سکه صعودی شد از روز های پایانی سال گذشته قیمت سکه و دلار افزایش یافته و همچنان نیز ادامه دارد. به نظر می رسد که با رشد قیمت دلار، قیمت سکه و طلا نیز صعود خواهند کرد. با ورود درهم‌ پشت خطی به انتهای کانال ۷۱۰۰ تومان و از طرفی افزایشی شدن […]

قیمت دلار و سکه صعودی شد


از روز های پایانی سال گذشته قیمت سکه و دلار افزایش یافته و همچنان نیز ادامه دارد. به نظر می رسد که با رشد قیمت دلار، قیمت سکه و طلا نیز صعود خواهند کرد.

با ورود درهم‌ پشت خطی به انتهای کانال ۷۱۰۰ تومان و از طرفی افزایشی شدن دلار در کشورهای همسایه، پیش بینی سقف دلار دیروز تهران را به محدوده ۲۵۶۰۰ تا ۲۶۴۰۰ تومان کشاند

طلا

ولی به علت حمایت های ۲۵۵۰۰ و ۲۵۸۰۰ و ۲۵۹۰۰ تومانی، دلار بعد از عبور از مرز روانی ۲۶ هزار تومان و برخورد با مقاومت مستحکم ۲۶۲۰۰ می تواند با فشار فروش نوسانگیران مواجه گردد.

با وجود قرار گرفتن اونس در کانال ۱۷۲۰ دلار، سکه با حمایت دلار پشت خطی تهران در کانال ۲۶۱۰۰ تومان، سکه در کانال ۱۱۴۰۰ تومان باقی ماند ولی حباب مثبت به کانال سنگین یک میلیون تومانی رسید.

سکه

با توجه به رشد مجدد نرخ بازدهی اوراق قرضه ده ساله آمریکا که مجددا به ۱.۷۵ درصد رسیده و در بالاترین سطح شش ساله گذشته قرار گرفته است، اونس تا محدوده ۱۷۲۰ دلار سقوط کرد لذا معامله گران صرفا نوسانات دلار داخلی را ملاک قرار می دهند.

انس طلا در کانال ۱۷۰۰ قرار دارد تا سکه و طلای تهران به دلار داخلی وابسته باشند، فاندهای امروز اونس، سخنرانی کوارلز از بانک مرکزی آمریکا ساعت ۱۷:۳۰ ، انتشار داده شاخص اطمینان مصرف کننده آمریکا در ساعت ۱۸:۳۰ و سخنرانی ویلیامز از بانک مرکزی آمریکا ساعت ۲۳:۰۰ خواهند بود.

دلار

قرار داشتن درهم تهران در کانال ۷۰۰۰ تومان محدوده کانالی ۱۱٣٠٠ تا ۱۱۴۵۰ تومان برای سکه و محدوده ۲۵۵۰۰ تا ۲۶۱۰۰ تومان برای سقف دلار تهران قابل پیش بینی است.

بورس نیز به دلیل نوسانات ارز و نبود اعتماد مجددا کاهشی شد و نمادهای «فولاد»، «فنورد»، «فخوز» و «فجر» بیشترین افت قیمت را داشتند. بیت کوین هم در کانال ۵۷ قرار دارد.