صفحه نخست اخبار دلار دیگر سقوط نخواهد کرد

دلار دیگر سقوط نخواهد کرد

لینک کوتاه این مطلب: https://oksi.ir/?p=7776
۰
0
14

دلار دیگر سقوط نخواهد کرد


قیمت دلار طی روز های گذشته سقوط شدیدی پیدا کرده و کاهش نسبتا زیادی را تجربه کرد. اما از اواخر روز گذشته این حرکت نزولی تغییر جهت داده و قیمت ها افزایش پیدا کرد.

رشد دلار پشت خطی دیشب تهران و رسیدن آن به رقم ۲۴,۹۵۰ تومان و با توجه به کلوز صرافی ملی در عدد ۲۴,۸۵۰ تومان و با توجه به شرایط لرزان بورس، امروز صرافی ملی را برای نزدیکی به بازار بسوی افزایش قیمت سوق خواهد داد. مگر اینکه منتظر نوسانات حوالجات بماند.

دلار تهران دیروز با روند آرام و توقف کاهشی خود می گوید بازار کف قیمتی خود را پیدا کرده و در روزهای پیش رو‌ بدنبال تعیین سقف خواهد بود. یعنی بازار برای مدتی میتواند در محدوده ‌۲۴,۸۰۰ تومان تا ۲۵,۲۰۰ تومان نوسان کند.

دیروز نرخ حواله درهم و بالا ماندن قیمت دلار در عراق و افغانستان روند کاهشی دلار را متوقف کرد. حتی دیروز قیمت دلار در بازار تهران ارزان تر از هرات بود که به طور سنتی این روند معکوس باید باشد.

بالا بودن قیمت دلار در هرات چنین سیگنالی را میدهد که معامله گران فروش‌های خود را به شکل هیجانی ادامه ندهند و تا زمانی که این روند پایدار باشد و قیمت حواله درهم هم بسوی کانال ۷۰۰۰ تومان در نوسان باشد، نزول دلار به کانال ۲۳ هزار تومان منتفی می گردد.

تا این لحظه صرافی ملی در یک مرحله تغییر نرخ هیچ تغییری در قیمت دلار ایجاد نکرد که می توان دلیل آن را افزایشی شدن بازار بورس دانست.

سایر خبر های مفید در ۱ روز گذشته

لينک کوتاه اين مطلب :

مشاهده محتوا بیشتر
بارگذاری بیشتر نوشته های  اخبار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است