دانلود کتاب صوتی، نفوذ به ذهن ناخودآگاه

دانلود کتاب صوتی “چگونه با قدرت ضمیر ناخودآگاه به تمام آرزوهای خود دست پیدا کنیم” دانلود کتاب صوتی، نفوذ به ذهن ناخودآگاه نام کتاب: «چگونه با نفوذ به ناخودآگاه به تمامی آرزوهای خود دست پیدا کنیم» حجم کتاب: ۳۷ مگابایت مدت زمان: ۲۷ دقیقه نویسنده: رویا متذکری ضمیر ناخودآگاه اگر به ضمیر ناخودآگاه خود اعتماد […]

دانلود کتاب صوتی “چگونه با قدرت ضمیر ناخودآگاه به تمام آرزوهای خود دست پیدا کنیم”

دانلود کتاب صوتی، نفوذ به ذهن ناخودآگاه

نام کتاب: «چگونه با نفوذ به ناخودآگاه به تمامی آرزوهای خود دست پیدا کنیم»

حجم کتاب: ۳۷ مگابایت

مدت زمان: ۲۷ دقیقه

نویسنده: رویا متذکری

ضمیر ناخودآگاه

اگر به ضمیر ناخودآگاه خود اعتماد کنید، او تمام کارها را به درستی پیش خواهد برد. کافی ست برنامه ریزی های لازم را برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود به ذهن ناخودآگاه خود وارد کنید. و بقیه کارها را به ضمیر ناخودآگاه بسپارید.

ضمیر ناخودآگاه شما از ابزارها و روش های ویژه خود استفاده می کند تا شما را به اهداف و خواسته هایتان برساند. فقط کافیست به این ابزار قدرتمند که خداوند در اختیار ما قرار داده اعتماد کنیم و بعد با خوشحالی و رضایت به تماشای نتایج و دستاوردهای آن بنشینیم.

در این کتاب صوتی، روش ها و تکنیک هایی عالی و در عین حال ساده به شما آموزش داده خواهد شد تا با استفاده از آن ها ذهن و ضمیر ناخودآگاه خودتان را تحت اختیار خود درآورده و دستورات لازم را به آن وارد کنید.

با تکرار تمرینات این کتاب صوتی، خیلی آرام و آهسته ذهن خودآگاه و ذهن ناخودآگاه شما هماهنگ خواهند شد. و اینجاست که روند جذب خواسته ها و آرزوها شروع می شود.

برای رسیدن به هر خواسته و هدفی فقط ۲ درصد تلاش جسمی نیاز داریم و ۹۸ درصد بقیه تلاش ذهنی ماست که می تواند ما را به خواسته ها و اهداف برساند.

چرا با وجود تلاش های ذهنی زیاد و رعایت بسیاری از تکنیک های ذهنی به خواسته های خود نمی رسیم؟

اگر هنوز با وجود رعایت بسیاری از مسائل و تکنیک های ذهنی به اهداف خودتان دست پیدا نکرده اید و با زندگی مطلوب خود فاصله دارید به خاطر آن است که هنوز هماهنگی لازم بین ذهن خودآگاه و ناخودآگاه شما ایجاد نشده است. در کتاب صوتی نفوذ به ضمیر ناخودآگاه ، تکنیک ها و تمرین هایی یاد خواهید گرفت که باعث ایجاد این هماهنگی خواهند شد.

در صورت عمل به این تمرین ها، خیلی زود شاهد نتایج مثبت در زندگی خود خواهید بود.

همین حالا با کلیک روی دکمه زیر این کتاب صوتی را دانلود کنید.