دانلود رایگان موسیقی برای مراقبه و رفتن به سطح آلفا

دانلود رایگان موسیقی برای مراقبه و رفتن به سطح آلفا و افزایش قدرت مغز این موسیقی از امواج هارمونیک بتا، تتا و دلتا و امواج مغزی آلفا تشکیل شده و حاوی فرکانس بهینه سازی شده امواج برای افزایش قدرت مغز می باشد. این قطعه موزیک به شما در افزایش توانایی تمرکز، خلاقیت، بهبود حافظه و … کمک […]

دانلود رایگان موسیقی برای مراقبه و رفتن به سطح آلفا و افزایش قدرت مغز

این موسیقی از امواج هارمونیک بتا، تتا و دلتا و امواج مغزی آلفا تشکیل شده و حاوی فرکانس بهینه سازی شده امواج برای افزایش قدرت مغز می باشد.

این قطعه موزیک به شما در افزایش توانایی تمرکز، خلاقیت، بهبود حافظه و … کمک می کند.

امواج مغزی آلفا:

وضعیت آلفا دارای لذت بخش ترین و آرام ترین حالت بدنی انسان است که در آن وضعیت استرس کاهش می یابد و باعث افزایش آرامش و سطح بالای خلاقیت می گردد.

مغز هنرمندان، موسیقیدانان و ورزشکاران در تولید امواج آلفا فوق العاده پرکار است. امواج مغزی آلفا با کاهش سطح کورتیزول باعث افزایش سیستم ایمنی بدن و در نتیجه رفع خستگی و استرس ناشی از کار و فعالیت روزانه می گردد. تجسم خلاق و پیدا کردن ایده های ناب ذهنی همگی از معجزات وضعیت آلفا می باشند.

 امواج مغزی تتا:

تتا یکی از پیچیده ترین حالات مغزی فوق العاده ایست که تا بحال کشف شده است. این موج به هنگام قبل از خواب عمیق فعال است، همچنین این امواج در هنگام مراقبه و مدیتیشن بیشترین فعالیت را دارند. با امواج تتا بدن شما حالتی مشابه خلسه را تجربه می کند. در فاز تتا شما در حالت خواب و بیدار می باشید و بدن شما برای دریافت شهود و بینش آمادگی دارد. تتا یک حالت فوق العاده برای یادگیری و حفظ و درک اطلاعات در حافظه بلند مدت است.

 امواج مغزی دلتا:

امواج دلتا معروف به امواج خواب: این امواج دارای فرکانس ۰٫۲ تا ۴ هرتز هستند که در میان پنج موج اصلی مغز دارای کمترین فرکانس می باشند.

عمیق ترین سطح خواب دارای این موج می باشد که نقشی حیاتی در زندگی انسان ایفا می کند.

در زندگی پرمشغله ماشینی امروز داشتن خواب با کیفیت بالا به یک نیاز اساسی تبدیل شده است.

شما با تقویت امواج دلتای مغزی، می توانید زودتر به حالت دلتا بروید و حتی اگر زمان کافی برای خواب ۸ ساعته ندارید ، این موسیقی ها به شما کمک می کند تا بتوانید خواب کوتاه شبانه خود را با کیفیت تر نمایید.

امواج مغزی آلفا

 نوش داروی اکثر بیماریهای دنیای مدرن، امواج مغزی آلفا است که بدن و ذهن را در وضعیتی آرام و آزاد قرار می‎دهد و با واکنش‎های ناهنجاری که از ابتدای خلقت انسان در جسم او رخ داده مقابله می‎کند.

در دنیای مدرن زندگی انسان دیگر توسط حیوانات وحشی یا قبایل آدم خوار تهدید نمی‎شود، اما سیستم قدیمی ترشح کننده‌ی آدرنالین که بدن انسـان را در برابر چنان تهدیدهایی محافظت می‎کرده است، در برابر تهدیـدهای مـدرن نیز به همان روش قـدیمی واکنش نشان می‎دهد.
امروزه تهدید‎های زندگی انسان معمولاً به صورت ترس از بحران مالی یا از دست دادن موقعیت شغلی و یا مشکلات خانوادگی و امثال آن جلوه‎گر می‎شود.
اگرچه این قبیل تنش‌های جامعه‌ی مدرن خطرات غیر واقعی هستند، ذهنِ نگران و مضطرب آنها را واقعی تلقی می‎کند.
از آنجا که بحران‎های دنیای مدرن حد و مرزی ندارد و هرگز پایان نمی‎پذیرد، بدن بسیاری از مردم به‌طور مداوم نسبت به آنها واکنش نشان می‎دهد. این حالت تنش و اتلاف مداوم انرژی، منجر به بیماری‎های جسمی و روحی می‎شود.
علاوه بر این بزرگ‌ترین مکانیسم دفاعی بدن انسان به دلیل استفاده‌ی بیش از حد فرسوده می‌شود و به این ترتیب بسیاری از مردم خود را در مقابل خطرهای واقعی ناتوان می‎بینند. پزشکان و دانشمندان معتقدند که مراقبه یکی از بهترین شیوه‌ها برای درمان این عارضه است. مراقبه باعث آرامش ذهن می‎شود و همواره با کاوش در زوایای روح انسان همراه است.
حجم فایل: ۴۲ مگابایت
زمان: ۳۰ دقیقه