خوردن ادرار گاو برای جلوگیری از ابتلا به کرونا

گاو درمیان هندوها حیوانی مقدس به شمار می رود و آنان معتقد اند ادرار گاو ماده ضمن خاصیت درمانی برای پاک کردن بدن از ناپاکی ها و تاریکی ها مفید است. عجیب تر آنکه گروهی این ماده را برای امراض صعب الاعلاج و لاعلاج مفید می دانند و نوشیدن آن را به بیماران سرطانی توصیه […]

گاو درمیان هندوها حیوانی مقدس به شمار می رود و آنان معتقد اند ادرار گاو ماده ضمن خاصیت درمانی برای پاک کردن بدن از ناپاکی ها و تاریکی ها مفید است.

عجیب تر آنکه گروهی این ماده را برای امراض صعب الاعلاج و لاعلاج مفید می دانند و نوشیدن آن را به بیماران سرطانی توصیه می کنند.

۲۱ سال است که ما ادرار گاو می‌نوشیم. همچنین در مدفوع گاو حمام می‌کنیم و در طی این مدت هرگز احساس نیاز به مصرف داروی انگلیسی را احساس نکرده‌ایم.

یک گروه هندو در هندوستان در یک مهمانی عمومی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ادرار گاو نوشیدند.

گروه موسوم به “اتحادیه هندوهای کل هند” روز شنبه (دیروز) در مقر این گروه در دهلی یک مهمانی با حضور ۲۰۰ نفر ترتیب داد و مهمانان در این مهمانی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ادرار گاو نوشیدند.

ترتیب دهندگان این مهمانی امیدوارند برنامه نوشیدن ادرار گاو را در مناطق دیگر هند هم برگزار کنند.

بسیاری از هندوها گاو را حیوانی مقدسی می دانند و برخی از آنها معتقدند که نوشیدن ادرار گاو خواص دارویی دارد.

“چاکراپانی ماهاراج”، رئیس “اتحادیه هندوهای کل هند” در حالی که قاشقی پر از ادرار گاو را در نزدیکی صورت یک کاریکاتور ویروس کرونا در دست داشت برای عکاس‌ها ژست می‌گرفت.

رهبران حزب ملی‌گرا “بهاراتیا جاناتا” هند ( حزب متبوع “نارندرا مودی”، نخست وزیر هند) نیز استفاده از ادرار گاو را به عنوان یک دارو و درمانی برای سرطان حمایت کرده‌اند.

یکی از رهبران ایالت “آسام” واقع در شمال شرق هند اوایل ماه جاری میلادی به قانون‌گذاران گفته بود که ادرار و مدفوع گاو می‌تواند برای درمان ویروس کرونا مورد استفاده قرار گیرد.

گروهی از هندوها معتقدند ادرار گاو خواص دارویی دارد و برای جلوگیری از سرطان نیز موثر است.

دولت هند طی هفته‌های گذشته ترتیبات سختگیرانه‌ای را برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به این کشور به اجرا گذاشته اما این اقدامات مانع ورود ویروس نشده و کرونا به هند هم رسیده است. بسیاری از ناظران معتقدند با توجه به ضعف مفرط در نظام بهداشتی هند شیوع گسترده کرونا ویروس در این کشور می‌تواند به یک فاجعه تمام عیار انسانی در هند منجر شود.

عکس های زیر گاوداری در ایالت شمالی “آگار” را نشان می دهد که در کنار فروش شیر ادرار گاو نیز می فروشد.