بازیگران سریال آقازاده + زمان پخش سریال + خلاصه داستان سریال ایرانی آقازاده

  ماجرای سریال آقازاده و بازیگران آن سریال آقازاده جدیدترین سریال حامد عنقا است که برای شبکه نمایش خانگی ساخته شده است و اثر قبلی او برای شبکه نمایش خانگی سریال قلب یخی بود. این سریال قرار است بازیگر معروف و سوپراستار بزرگ ترک کیوانچ تاتلیتوغ را هم به عنوان بازیگر داشته باشد.     […]

سریال آقازاده

 

ماجرای سریال آقازاده و بازیگران آن

سریال آقازاده جدیدترین سریال حامد عنقا است که برای شبکه نمایش خانگی ساخته شده است و اثر قبلی او برای شبکه نمایش خانگی سریال قلب یخی بود. این سریال قرار است بازیگر معروف و سوپراستار بزرگ ترک کیوانچ تاتلیتوغ را هم به عنوان بازیگر داشته باشد.

 

سریال آقازاده

 

بازی کیوانچ تاتلیتوغ در سریال آقازاده

کیوانچ در ایران به دلیل بازی در سریال عشق ممنوع، کوزی گونی، ایزل، سعید و شورا و چند سریال دیگر شناخته شده است و نزد ایرانیان بسیار محبوب است.

حامد عنقا برای قرارداد با این بازیگر راهی ترکیه شده است و مذاکرات با کیوانچ انجام شده است. برخی هم گفته اند که سامیه لک به نمایندگی از سریال آقازاده در ترکیه با مدیر برنامه کیوانچ تاتلیتوغ مذاکراتی را انجام داده است.

 

سریال آقازاده

 

حضور مهدی سلطانی و امین تارخ

از بازیگران مطرح دیگری که در این سریال حضور دارند می توان به مهدی سلطانی و امین تارخ اشاره کرد. هنوز معلوم نیست کدام بایگر زن برای بازی در نقش اصلی این سریال در نظر گرفته شده است.

مهدی سلطانی و امین تارخ در نقش پدرهای داستان این سریال قرار می گیرند و در قصه سریال آقازاده روبروی هم قرار می گیرند.

 

سریال آقازاده

 

داستان سریال

این سریال قصه‌ای پرالتهاب و جذاب را روایت می‌کند که نام شخصیت اصلی آن حامد و حرفه او دادیاری است.
اینطور که از نام سریال و این توضیح رجبی‌فروتن برمی‌آید احتمالا با یک سریال با موضوعی اجتماعی و کنایه‌های روز ، یا شاید با یک عاشقانه متفاوت روبه‌رو خواهیم شد.

تهیه کننده این سریال قصد دارد این بار نیز همانند سریال «پدر» از یک چهره ناشناس برای ایفای نقش اول زن خود استفاده می کند.

ریحانه پارسا بازیگری که با سریال «پدر» به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا معرفی شد، اکنون در پروژه های مختلف تئاتر، سینما و شبکه نمایش خانگی مشغول به فعالیت است.

سریال آقازاده