صفحه نخست اخبار وبگردی انجام ۳۰۰ عملیات ایمن سازی خطوط لوله نفت در گچساران

انجام ۳۰۰ عملیات ایمن سازی خطوط لوله نفت در گچساران

۰
0
7

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، حسین سبکبار رئیس اداره نگهداری و تعمیرات خطوط لوله شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۰۰ مورد عملیات ایمن سازی خطوط لوله‌های تاسیسات نفتی در این شهرستان انجام شده است.

 

حسین سبکبار افزود: با هدف صیانت از تولید و پیشگیری از آلودگی‌های زیست محیطی ایمن سازی خطوط لوله‌های تاسیسات نفت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران انجام می‌شود.

او بیان کرد: این اداره با دریافت درخواست انجام کار و دستورالعمل‌های اصلاحی از امور فنی با برنامه‌ریزی و محاسبات دقیق و شرایط خاص، خطوط لوله اقدام به ایمن سازی خطوط نفتی می‌کند.

 

سبکبار گفت: عملیات ایمن سازی از طریق اجرای خاکبرداری، خاکریزی، تمیزکاری، احداث و تعمیر پل، پوشش گذاری، برشکاری، جوشکاری تعمیر و تعویض لوله، اتصالات و شیرآلات انجام می‌شود.

رئیس اداره نگهداری و تعمیرات خطوط لوله شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بیان کرد: امسال تیم‌های عملیاتی این اداره با آمادگی به صورت شبانه روزی با دریافت گزارش اولیه نشت نفت و یا گاز با وجود مسافت زیاد در کمترین زمان ممکن ماموریت‌های محول شده را انجام داده است و در این مدت هیچ گونه آلودگی نفتی رخ نداده است.

 

او افزود: انجام اصولی و ایمن مأموریت‌های ابلاغی به اداره نگهداری و تعمیرات خطوط لوله این شرکت با حمایت‌های مسئولان ارشد شهرستان و تلاش پرسنل بدون هیچ گونه حادثه‌ای از ابتدای سال جاری تاکنون اجرا شده است و همچنان ادامه دارد.

 

انتهای پیام/ع

مشاهده محتوا بیشتر
بارگذاری بیشتر نوشته های  وبگردی

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است