صفحه نخست اخبار وبگردی ارسال ۴ هزار اثر رسانه‌ای از دانش آموزان سراسر کشور به دومین جشنواره ملی رسانش

ارسال ۴ هزار اثر رسانه‌ای از دانش آموزان سراسر کشور به دومین جشنواره ملی رسانش

۰
0
28

ارسال ۴ هزار اثر رسانه‌ای از دانش آموزان سراسر کشور به دومین جشنواره ملی رسانشبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، محمدصالح جباری، دبیر جشنواره ملی «رسانش» گفت: جشنواره رسانه‌های دانش‌آموزی «رسانش» در دومین سال برگزاری خود مورد اقبال دانش‌آموزان قرار گرفت و آن‌ها بیش از ۴ هزار اثر رسانه‌ای خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده‌اند.

او افزود: «رسانش» تنها جشنواره رسانه‌های دانش‌آموزی در کشور است و به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان از سال ۱۳۹۷ کار خود را آغاز کرده است.

دبیر جشنواره ملی «رسانش» تصریح کرد: دومین دوره جشنواره ملی رسانه‌های دانش‌آموزی با عنوان «رسانش» و با شعار «رسانش؛ خیزش هوشمندانه نوجوان در دنیای رسانه» ویژه دانش‌آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم برگزارشد.

اوی به قالب‌های جشنواره اشاره و بیان کرد: جشنواره در مقطع متوسطه اول شامل نشریات مکتوب (تک‌برگی، مجلد)، روزنامه دیواری و قطعات صوتی برگزار شد.

جباری ادامه داد: دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوره دوم آثار خود را در بخش‌های نشریات مکتوب، نشریات الکترونیک، اینفوگرافی، روزنامه دیواری، قطعات صوتی، فضای مجازی و فیلم و مستند تولید نموده و به دبیرخانه جشنواره مستقر در همدان ارسال کردند.

او گفت: اولین رسالت «رسانش» ایجاد محملی برای ورود دانش‌آموزان به فضای رسانه‌ای است و به نظر می‌رسد جشنواره گام‌های خود را در این زمینه محکم و با موفقیت برداشته است.

انتهای پیام/ا

 

مشاهده محتوا بیشتر
بارگذاری بیشتر نوشته های  وبگردی

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است